Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 31.03.2019 11:57
  • Son Güncelleme: 31.03.2019 12:26

'ten, İyi Partili Mine Koraş tarafından aşağılanan Yusuf Özoğul'a destek: Memleketlim Yusuf yolun daim olsun

AK Parti'nin seçim çalışmaları kapsamında İstanbul'un Pendik ilçesinde gönüllü olarak broşür dağıtan Yusuf Özoğul isimli genç adam, FETÖ'cülerle ağız birliği yapan Meral Akşener'in partisi İP Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mine Koraş'ın çirkin ve provokatif diline maruz kalmıştı. sosyal medya hesabından o gence destek oldu.

Yusuf Özoğul, İstanbul Pendik'te AK Parti broşürü dağıtırken farklı bir partiye mensup Mine Koraş'ın tepkisine maruz kaldı. Özoğul, Mine Koraş'ın aşağılamasına karşı tavrından ödün vermemesiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere herkesin takdirini topladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.