Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.03.2019 15:00
  • Son Güncelleme: 16.03.2019 10:36

Cami katliamının ardından İslam düşmanları 'te nefret kustu

'nın ChristChurch kentindeki iki camiye, cuma namazı esnasında düzenlenen terör saldırı sonucu 49 kişi şehit oldu. Yaşanan kalleş saldırının ardından 'te konu ile ilgili küstahça ve nefret dolu yorumlar yapıldı. Kullanıcılar resmen İslam'a nefret kustu. İşte o skandal paylaşımlardan bazıları...

'da iki camiye düzenlenen saldırıda en az 49 kişi şehit olurken, Türkiye'deki İslam düşmanları da üzerinden nefret saçtı.

İSLAM DÜŞMANLARI KAFALARINI ÇIKARDI
Saldırıya Türkiye ve dünyadan çok sayıda tepki gelirken, ülkemizdeki bazı İslam düşmanları olaydan kendine vazife çıkardı. Ekşi Sözlük'te "Yeni Zelanda'da camiye saldırı" isimli başlığa skandal yorumlar yaptılar.

TERÖR SALDIRILARINI ÖVDÜLER
Kullanıcılar, "Her izlediğimde aklıma Maraş, Çorum, IŞID vs. olanlar geliyor içimin yağları eriyor. Tüm Müslümanlar temizlenecek beni de şikayet et" yorumlarını yazarak terör saldırılarını resmen övdü.

KALLEŞ SALDIRIDA 49 KİŞİ ŞEHİT OLDU
Yeni Zelanda'nın ChristChurch kentindeki iki camiye, cuma namazı esnasında düzenlenen terör saldırı sonucunda 49 kişi şehit oldu.

İşte skandal yorumlardan bazıları:kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.