Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.02.2019 14:04
  • Son Güncelleme: 11.02.2019 15:54

Vatandaş isyan etti! 'li başkan 'e büyük tepki

’da çöken binanın ardından yönetimi adeta sessizliğe büründü. CHP’li Kartal Belediye Başkanı ’ün mağdur vatandaşları yalnız bırakması ve ilgisizliğine halk isyan etti.'da Yeşilyurt apartmanının çökmesiyle 21 kişi hayatını kaybetti 14 kişi de yaralandı. Türkiye bu feci olaya karşı kenetlenmişken yönetimi ise ortalığa çıkmadı. Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan enkaz bölgesini ziyaret ederek vatandaşların acılarını paylaştı ve yaralıları ziyaret etti.'BU BELEDİYE BAŞKANI NEREDE?'
Kartal'da ikamet eden bir vatandaş enkaz bölgesinden gelecek umutlu haberi beklerken isyan ettiği görüntüler ortaya çıktı. CHP'li belediye Başkanı 'e sert tepki gösteren vatandaş, "Bu belediye başkanı nerede? Allah büyüktür bunun hesabını verecek" diye konuştu ve sözlerine şöyle devam etti:

"Ben 77 yılından beri Kartal'da yaşıyorum. Arkadaşlar uyanın böyle insanlar devleti hükümeti yönetemez. Vallahi yönetemez billahi yönetemez ayıptır be. Burada insanlardan vergi alıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan da geldi. Bu belediye başkanı nerede? Allah büyüktür bunun hesabını verecek."

'KARTAL BELEDİYE BAŞKANI ALTINOK ÖZ'DEN O SORUYA SKANDAL'

Kartal'da çöken Yeşilyurt apartmanında 21 vatandaşın hayatını kaybetmesinden sonra günlerce ortalarda gözükmeyen Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz enkaz alanını incelemeye geldi. Umursamaz tavırlarıyla dikkat çeken Öz muhabirlerin sorduğu, "Vatandaşlar sizi soruyordu" şeklindeki soruya, "Vatandaşı isteyen görüyor" diyerek skandal bir cevaba imza attı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.