Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.01.2019 10:18
  • Son Güncelleme: 14.01.2019 11:00

Cumhuriyet yazarı 'ten başörtüsüyle ilgili skandal yazı

Cumhuriyet gazetesi yazarı , başörtülü kadınlarla ilgili aşağılık ifadeler kullandı. Genç kızların başörtüsünün nereden geldiklerini bilmediğini öne süren Özgentürk, Sümerlerde fahişelik görevi yapan kızların tanınmaları için başörtüsü taktığını ve başörtüsünün de buradan geldiğini yazdı. Skandal ifadeler kullanan Özgentürk’e tepkiler çığ gibi büyüdü. Özgentürk’ün ayrıca ’li ’nde film atölyesinin yönetmenliğini de yaptığı ortaya çıktı.

Cumhuriyet yazarı Işıl Özgentürk'ten başörtüsüyle ilgili skandal yazı

Atatürkçü görünümlü FETÖ- yandaşlığı yapan Cumhuriyet gazetesi bir skandala daha imza attı. PKK'ya terör örgütü diyemeyen, Kandil'deki hainlerin güzellemesini yapan, Pensilvanya'daki teröristbaşı aleyhinde haber yapamayan ve 'nin sesi olan Cumhuriyet gazetesi son rezaletiyle büyük tepki çekti.

İSLAM NEFRETİNİN DIŞA VURDU
Cumhuriyet gazetesi yazarı , 13 Ocak tarihli 'Yeni kuşak türbanlılar' başlıklı yazısında haddini aşan ifadeler kullandı. Başörtüsünün bir gelenek olduğunu İslam'da yer olmadığını öne süren Özgentürk, başörtüsünün Sümerlerde fahişe kadınlardan geldiğini öne süren aşağılık bir yazı kaleme aldı.

"FAHİŞELİK YAPAN KIZLARIN..."
Özgentürk'ün skandal yazısındaki ilgili bölüm şu şekilde: Türbanın nereden geldiğini bilmiyorlar. Kuran'da yazıp yazmadığını bilmiyorlar. Onlara türbanın Sümerlere dayandığını, bu uygarlıkta zengin ailelerin ilk kızlarını fahişelik görevi yapmaları için belli bir süre tapınaklara yollamak zorunda olduğunu anlatıyor, halk karıştırmasın diye de bu kızların başını örtmesinin zorunlu kılındığını söylüyorum. İlk baş örtünme onlarda, ardından Yahudiler de bu geleneği değiştirerek almışlar ve kiliselerde yaşayan rahibelerin bu biçimde örtünmeleri herkes tarafından kabul edilmiş.

kalan karakter 1000

Sam Sam

Setyanin çocuklari.....it ürür kervan yürür.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.01.2019 15:03
noname noname

bu makyajlı halimiiii öööğğğğğğğğğğğğkkkkkkkkkkk

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.01.2019 13:22
ali. ali.

içindeki pislik ,yüzüne vurmuş ,gece görsem harbi korkarım ,bu yaratıktan .sizin gibilere cehennem var .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.01.2019 12:06
sınır tanımayanlar sınır tanımayanlar

Alçaklıkta sınır tanımayan şerefsiz,haysiyetsiz alçaklar..Allah sizin belanızı versin.Özgürlüğün açıklığın sınırı olmadığı özgürlükler ülkesi amerikaya git oradan hollywood'a geç orada özgürlüğün ve çıplaklığının senaryosunu yazıp başrolunu çeşit çeşit boyutlarda ve renklerde rol arkadaşlarınla çıklaklığın ve özgürlüğün tadını ve zevkini çıkarırsın,hazzın mutluluğunu yaşarsın ve bizlerde seni keyifle izleriz...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.01.2019 11:28
maho maho

pislik torbası,zavallı mikrop karı.malesef karı bitip tükenmiş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.01.2019 11:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.