Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.01.2019 15:05
  • Son Güncelleme: 13.01.2019 16:27

'li 'dan skandal sözler: ile ittifak milli görevimiz

Terör örgütü ’nın siyasi uzantısı ile gizli kapılar ardında ittifak görüşmeleri yürüten ’nin gerçek yüzü bir kez daha ortaya çıktı. Kandil’in çağrısıyla 31 Mart lerinde HDP ile tek elden siyaset yürüten CHP’nin Parti Meclisi üyesi Prof. Dr. , HDP ile ittifak yapmanın "milli bir görev ve milli politika olduğunu" söyledi.

ile terör örgütü 'nın siyasi uzantısı 'nin ittifakı gün geçtikçe ortaya çıkmaya devam ediyor. Daha önce 'birlikte iyi salladık' sözleriyle açığa çıkan ittifak CHP lideri 'nun ler öncesi HDP'li isimlerle görüşmesi ile de iyice ayyuka çıktı. Son olarak CHP PM üyesi Prof. Dr. skandal sözler sarf etti.

"MİLLİ OLMAK HDP İLE İTTİFAK YAPMAKTIR"

Saadet Partisi'nin kanalı TV5'te Çağlar Cilara'nın konuğu olan CHP PM üyesi Prof. Dr. Zeki Kılıçaslan, HDP ile ittifak yapmanın "milli bir görev ve milli politika olduğunu" söyledi.

"HDP ile ittifak yapmak bizim milli görevimizdir" diyen CHP'li Kılıçaslan konuşmasına şöyle devam etti:

"Meşru zeminde herkesin politika yapmasını sağlamak bizim görevimizdir. Sorunun şiddetsiz çözümünden yana olan unsurların önünü açmak zorundayız. Onları barışçıl çözümler için zorlamamız önlerini açmamız desteklememiz gerekiyor. Bu bizim milli görevimiz. Milli olmak böyle bir şey. Milli olmak HDP ile ittifak yapmaktır."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.