Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.11.2018 13:34
  • Son Güncelleme: 27.11.2018 14:11

'nin adayı Nihat Zeybekçi'den ilk açıklama

'den belediye başkan adayı olduğu açıklanan eski Bakan 'den ilk açıklama geldi. Zeybekci, "Kendimizi İzmir'e vererek inşallah beraber kazanacağız. Allah utandırmasın" diye konuştu.

Nihat Zeybekçi'den ilk açıklama

Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı , AK Parti'nin belediye başkan adayının olduğunu açıkladı.

Adaylığının ilanından sonra konuşan zeybekci şunları söyledi:

İzmirlilerimizle beraber, onların gönlüne girerek, kendimizi İzmir'e teslim ederek, inşallah birlikte kazandıracağız. Parti teşkilatımıza, Cumhurbaşkanımıza bu güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bize böyle bir tebligat yapılmıştı ama Cumhurbaşkanımız bunu paylaşana kadar bekledik. Muhteşem İzmir için yola çıkacağız. İzmir'i alacağız demiyoruz, biz kendimizi İzmir'e vereceğiz.

Kampanyamız başlamıştır sonucu güzel olur inşallah. Cumhurbaşkanımızın bize talimat verdiği projelerimiz olacak.

Kendimizi İzmir'e vererek inşallah beraber kazanacağız. Allah utandırmasın.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.