Bugünkü
Takvim

'de kılıçlar çekildi

’li , ‘Ezan Türkçe okunsun’ dedi. Kılıçdaroğlu tarafından disipline sevk edildi. Bu duruma öfkelenen Yılmaz, liderine yüklendi: Sıkıyorsa at beni buradan. Rezil ol, kepaze ol!

Kılıçlar çekildi
CHP yine birbirine girdi... Ardahan millvetvekili , geçtiğimiz günlerde bir TV programında "Ezan Türkçe okunsun ben anlayayım. Benim dilim her tarafta konuşulsun" dedi. Bu sözler üzerine parti yönetimi, Yılmaz'ı önceki gün disipline sevk etti.

'TROLLERE TESLİM ETTİN'
Bu duruma isyan eden Yılmaz ise dün kameraların karşısına geçti. 'nu ağır bir dille eleştirdi: "Bu disiplin soruşturması yanlıştır, hukuksuzdur, kınıyorum. Arkamda duramadın, trollere teslim ettin. İstiyorsun ki çekip gideyim. Sen yönetemiyorsun. Genel başkanlık olarak bir hazırlığımın olduğunu biliyorsun. Sen beni rakip olarak görüyorsun. Parti içindeki yükselişimden rahatsızsın. Tarih seni yargılayacak. Öztürk Yılmaz sahipsiz değildir. Sahibi Allah ve millettir. Siz aşağılık bir işe imza attınız. Göreceksiniz def olup gideceksiniz. Ve istifa etmiyorum kardeşim. Ne yapıyorsan yap, istifa etmiyorum. Ben bu partiye 'Gel Öztürk' diyerek gelmedim, 'Git Öztürk' diyerek gitmem. Sıkıyorsa at beni buradan. Rezil ol, kepaze ol..."Kemal Kılıçdaroğlu, Öztürk Yılmaz'ı partiden attırmak için harekete geçti. Vekilinin kurşun gibi sözlerine ise yanıt vermedi.


CHP'Lİ BELEDİYEYE İCRA ŞOKU!
CHP'li Bakırköy Belediyesi'nde icra skandalı yaşandı. Yüklenici firmaya olan 2 milyon 693 bin 343 lira borcun ödenmemesi nedeniyle belediyeye icra takibi başlatıldı. Bu kapsamda, Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'nun makam odasındaki eşyalar da kayıt altına alındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.