Bugünkü
Takvim

'cü 'e para gönderen FOX iddialara cevap vermedi

Türkçe anlamı 'Tilki' olan FOX, 'den tutuklu müdürüne elden para gönderdi. TAKVİM bunu ifşa etti. Ancak cevap gelmedi. İkinci soru da yolda...

Tilkiden ses yok!
ABD kanalı Fox, asılsız haberlere fox'landı. Milleti kandırmaya çalıştı. karşıtı görünüp FETÖ'den tutuklanan haber müdürü 'e maaş yolladı. Paraları elden yakınına ulaştırdı.TAKVİM, 'ın "Tilkisi"nin yalanını yazdı. Ancak kanal yönetimi "Gün" gibi ortada olan skandala sessiz kaldı. Doğan Şentürk, Fatih Portakal ve ekibini yeni soru korkusu sardı!
Fox Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'te dinlenme paniği başladı. Bu yüzden misafirlerini cep telefonlarıyla odasına almadığı iddia edildi.Sunucu , skandala sessiz kaldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.