Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 04.09.2018 13:00
  • Son Güncelleme: 04.09.2018 13:24

Cumhuriyet yazarından itirafı

'nün medya yapılanmasında yer alan isimlerin başında gelen 'ın FETÖ'nün ele geçirdiği Cumhuriyet'te köşe yazısı yazması bir dönem tartışma konusu olmuştu. Cumhuriyet'in mevcut köşe yazarlarından olan 'dan itiraf gibi FETÖ açıklaması geldi.

Cumhuriyet yazarından FETÖ itirafı
'nün kapatılan paçavrası Taraf Gazetesi'nin eski genel yayın yönetmeni 'ın bir dönem Cumhuriyet'te köşe yazarlığı yapması tartışmalara neden olmuştu. Attığı manşetler ve yaptığı haberlerle düşmanlığında sınır tanımayan Cumhuriyet gazetesinin köşe yazarlarından 'dan itiraf gibi açıklama geldi.

Bursalı bugünkü köşesinde 'Altan'ın Cumhuriyet'te yazısı neden tartışma yaratıyor?' başlıklı bir yazı kaleme aldı. Bursalı yazısında, "Neden Cumhuriyet'te?" sorusunu yöneltti. Bursalı'nın o soruya ilişkin "Ve neden bir kesimde Altan'larla bu fikir dayanışması var? Bunun köklerine gidersek, Ahmet Altan'ın FETÖ çetesinin kurduğu Taraf gazetesindeki yayınıyla hâlâ fikir birliği içinde olmak yatıyor" ifadeleri dikkat çekti.

FETÖ'NÜN FİNOSU CAN DÜNDAR HAREKETE GEÇTİ
TIR'ları kumpasının bir numaralı ismi firari FETÖ'cü , Orhan Bursalı'nın bu itirafına sosyal medyadan tepki gösterdi.
Her zaman olduğu gibi FETÖ'cülerin savunuculuğuna soyunan Dündar, Bursalı'yı FETÖ'cüleri ihbar etmekle suçladı. Cumhuriyet Gazetesi'nde yayın yönetmeni olduğu dönemde gazeteyi iyice FETÖ'nün emrine sokan Dündar, Bursalı'nın eleştirilerine karşılık 'fikir özgürlüğü' yalanına sığındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.