Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.09.2016 22:07
  • Son Güncelleme: 03.11.2016 12:24

'nün sözcüsü Cumhuriyet!

Fetullahçı Terör Örgütü'nün himayesi altına giren ve Pensilvanya'daki meçzup teröristbaşından gelen talimatlarla manşet atan örgütün sözcülüğünü yapmaya devam ediyor. Cumhuriyet gazetesinin haberlerinde Gülen için terörist kelimesini kullanmaması dikkat çekiyor.

FETÖ'nün sözcüsü Cumhuriyet!

Sayfalarını ve internet sitesini PKK--DHKP-C gibi terör örgütlerine açan teröristlerin sözcülüğünü yapmaya devam ediyor. Pensilvanya'daki teröristbaşı Fetullah Gülen'in kanatları altına giren ve örgütten gelen montaj belgeleri yayınlayan Cumhuriyet, Türk basın tarihine yüz karası olarak geçmek için tüm hızıyla skandal haberler yapıyor. Türkiye düşmanlarıyla işbirliği içerisine giren gazete, sanki terör örgütlerinin resmi sitesiymiş gibi teröristlerin konuşma metinlerini manşetten veriyor.

CUMHURİYET, GÜLEN'E TERÖRİST DEMEKTEN KORKUYOR!
FETÖ lideri Fetullah Gülen Alman Die Zeit gazetesine konuştu Türkiye'deki sözcülüğünü de Cumhuriyet gazetesi yaptı. Gülen'e terörist kelimesini kullanmayan Cumhuriyet, meçzup teröristbaşının Türkiye'ye olan kinini kustuğu yalan ve iftira dolu sözlerini büyük bir sevinçle haber yapıyor.

Cumhuriyet'in o haberi:

PKK'NIN DA SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPIYOR
FETÖ'nün tetkçisi Can Dündar yurt dışına kaçmadan önce genel yayın yönetmenliğini yaptığı Cumhuriyet gazetesinde Kandil'deki inlerinde saklanan PKK'nın sözde yöneticilerinin açıklamalarını da manşetine taşıyordu.

kalan karakter 1000

adil adil

Cumhuriyet ve sözcü kapatılmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 24.09.2016 11:57
mustafa mustafa

bildiniz mi simdi niy bu gazeteyi nobele layik gürmüsler görmüsler cünki türkiyeyin alehine calisiyor yoksa elin ecnebisi bosuna böyle titil vermez

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.09.2016 11:04
selim selim

paralel var para var,fakirler ilgi alanları arasında yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.09.2016 09:17
vtnds vtnds

madem oyle neden cumhuriyet gazetesine kayyum atanmaz?anlamakta zorlaniyoruz!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 24.09.2016 09:13
celali topuz celali topuz

yılanın başı suyun öte tarafında, kuyruğu bunlar....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.09.2016 08:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.