Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.08.2017 10:14
  • Son Güncelleme: 11.08.2017 10:54

FETÖ'yü aklama Cumhuriyet'i

Cumhuriyet gazetesi; medya yoluyla, FETÖ’nün darbeci alçaklarını aklama ve darbe davalarında hainlerin avukatlığını yaparak algı operasyonlarıyla FETÖ'yü suçsuz olarak gösterme çabalarını sürdürüyor.

FETÖ'yü aklama Cumhuriyet'i

15 Temmuz hain darbe girişimine ilişkin yargılamalar sürerken, Cumhuriyet gazetesi darbeci alçakları aklama ve darbe davalarında hainlerin avukatlığını yaparak FETÖ'nün medya propaganda aracı olma rolünü devam ettiriyor. Bu kirli ittifakta, darbeci alçakların mahkemede verdiği yalan ifadeleri görmezden gelen Cumhuriyet gazetesi bugün de yayınladığı haberle darbecileri aklamaya çalıştı.

İŞTE ÖRNEK

FETÖ ile kirli ittifak içerisindeki Cumhuriyet gazetesi, sayfasında FETÖ'cü hain Murat Koçyiğit'in mahkemede söylediği 'Akıncı Üssü'nde sivildim' yalanına yer vermeyip, çelişkisini örterek, onun yerine algı operasyonu yaptı. Cumhuriyet gazetesi, FETÖ davalarında teröristlerin yalanlarını öne çıkarıp, çelişkileri göstermeyerek de davalara zarar verme stratejisini uyguladı.

Mahkemede yaptığı savunma esnasında Akıncı Üssü'nde sivil olarak bulunduğu yalanını söyleyen hain Murat Koçyiğit, üniformalı görüntüleri gösterilince tıpkı diğer FETÖ'cüler gibi yalana başvurdu. Doğan Medya'ya ait Hürriyet gazetesi ise bu yalanı manşetine böyle taşıdı.

kalan karakter 1000

Hefimiz Recep Tayyip Erdoğanız Hefimiz Recep Tayyip Erdoğanız

Bu davalarda dikkatimi çeken çok önemli gördüğüm bir durum var. bunların hepsi ayrı koğuşlarda birbirleriyle hiç bir şekilde görüştürülmüyorlar bildiğim kadarıyla, aileleriyle de görüştürülüp görüştürülmediğini bilmiyorum ama görüştürülseler bile her konuştukları biliniyordur. ancak ne hikmetse her biri aynı ağızdan konuşuyor, şimdi hepsi birden suçu kabul etmiyor biz değildik biz yapmadık diyorlar peki kim yaptı kim bombaladı, kim insanların üzerine ateş etti, kim tanklarla insanları ezdi, kim meclisi bombardıman yağmuruna tuttu, peki kim cumhuru yani bizi öldürmeye kalktı. kim? Kim? bunların tümünü darağacında sallandıracaksın. onursuzlar, şeref yoksunları, hainler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.08.2017 15:11
maho maho

Vatan haini,alçak,hain,bozguncu fetonun,alçak,hain, paçavrası.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.08.2017 11:32
vtnds vtnds

arastirma yapilmadan yayinlanan haber kirlidir ve fitne kokar gazetecilik yalancilik midir ,kandirma midir,.sonrada suclu bulunduklarinda aglamaya baslarlar,.artik insanlari kandiramazsiniz kimse yuzunuze de bakmaz rezil kepaze oldunuz,.nasil sokakta dolasiyosunuz,.!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 11.08.2017 10:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.