Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.05.2018 11:57
  • Son Güncelleme: 15.05.2018 12:07

'den ’e çiçek saksısında tape servisi!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hakkında 'ye yardım, gizli tanığı ifşa ve soruşturmanın gizliliğini ihlal suçları kapsamında 22 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlenen Milletvekili ’e FETÖ’nün iş dünyası yapılanması ’dan çiçek saksılarına gizlenmiş belge ve tapelerin servis edildiği ortaya çıktı.

FETÖ'den Eren Erdem’e çiçek saksısında tape servisi!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 'ye yardım, gizli tanığı ifşa ve soruşturmanın gizliliğini ihlal suçları kapsamında hakkında 22 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Milletvekili ile ilgili hazırlanan iddianameden yeni bir ayrıntı ortaya çıktı.

TUSKON ÇALIŞANIYLA YOĞUN İRTİBAT
17-25 Aralık sonrası Fetullahçı Terör Örgütü'nün yasadışı ses kayıtlarını servis etmek için kurulan ile ilgili soruşturma kapsamında Erdem hakkında hazırlanan iddianamede, adıyla anılan FETÖ'nün iş adamları derneğine ait danışmanlık firmasında görev yaptığı tespit edilen 'Yusuf' adlı kişi ile gazetenin bir muhabirinin sürekli irtibat halinde bulunduğu kaydedildi.

ÇİÇEK SAKSISINDA TAPE
Yine iddianamede, TUSKON çalışanından bu muhabire verilen bilgi, belge ve tapelerin doğrudan Eren Erdem'e götürüldüğü gibi bazen de belge ve tapelerin TUSKON tarafından hediye paketi veya çiçek saksıları içine yerleştirilerek Eren Erdem'e ulaştırıldığı ifade edildi.

GİZLİ GÖRÜŞME
Ayrıca TUSKON bağlantılı 'Yusuf' adlı kişinin Erdem'in makamına geldiği, gizlice görüştükleri kaydedildi. İddianamede, "FETÖ'nün yayın organı Cihan Haber Ajansı'na da giden Eren Erdem'in ajans yetkilileri ile gizli toplantı ve görüşmeler yaptığı görülmüştür" denildi.

Bilindiği gibi, Eren Erdem'in KARŞI Gazetesi'nde de CİHAN Haber Ajansı yöneticileriyle görüşmeler yaptığı tanık ifadelerine yansımıştı. Tanıklar, Eren Erdem'in ABD İstanbul Başkonsolosluğu görevlilerini gazetede ağırladığını da anlatmıştı.

SABAH

kalan karakter 1000

şahin şahin

DEVLETİMİZDEN RİCAMIZ LÜTFEN SEÇİMDEN SONRA TÜRKİYE CUMHURİYETİNE HAİNLİK YAPANLAR BELİRLENSİN VE CEZALARINI ÇEKSİNLER LÜTFEN KİM OLURSA OLSUN BAKIN GÖRÜYORUZ AÇIK VE SEÇİK ŞEKİLDE HAİNLER BELLİ DEMEK LÜTFEN DEVLET OLARAK BUNLARIN CEZALARINI ÇEKERSE ŞEHİDİMİZ OLSUN VATANAMIZ OLSUN HAKKINI HELAL ETMEZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.05.2018 14:23
KARAKALEM KARAKALEM

HAİN OLDUĞU SURATINDAN OKUNUYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.05.2018 13:51
Sam Sam

Ne zaman bu serfsiz kafeslecek neyi bekliyoruz kirdigi yumurta kirka vardi.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.05.2018 13:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.