Bugünkü
Takvim

Dostum dostum

Bayram, hastanede tedavi gören sahibinin yanından bir an olsun ayrılmadı. İkilinin arasındaki bağ, herkesi duygulandırdı...

Dostum dostum
Vefa semt ismi olarak kalmadı! Bayram isimli köpek, hastanede tedavi gören sahibinin yanından bir an olsun ayrılmadı. Herkesi duygulandırdı. Zonguldak'ta yaşayan 57 yaşındaki Murat Kahveci, 2 yıl önce geçirdiği kaza sonucu dünyası başına yıkıldı. Sağ gözünü kaybeden, kaburgaları kırılan Kahveci, hastanede tedavi görmeye başladı. 2 yaşındayken sahiplendiği Bayram isimli Golden cinsi köpeği ise onun başından bir an olsun ayrılmadı. 2 yıldır hastane bahçesinde sahibini bekleyen Bayram, herkesi duygulandırdı. Bayram ile aralarında özel bir bağ olduğunu söyleyen Kahveci, şunları anlattı: "Ben hastanedeyken bahçede beni bekliyor. Gece gündüz buradan ayrılmıyor. Bahçeye çıkınca çocuklar gibi seviniyor. Sabahları kremalı bisküvi yer. Pişmiş yiyecek veriyoruz. Bayram'ı seviyorum. Dünya bana hasta ben Bayram'a hastayım."
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.