Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 31.10.2017 Gazete
ABONE OL

Asfalt güldürdü

Hakkari Belediyesi’ne kayyum atandı. Şehir halkı hizmetle tanıştı. Kentin girişindeki çamurlu ve tozlu yollar asfaltlandı...

Asfalt güldürdü
HDP'li belediyeler, terör örgütü PKK'ya hizmet yaptı. Hem devletin hem de milletin sabrı taştı. 'li belediye başkanları görevden alındı. Yerlerine kayyumlar atandı. Onlar arasında Hakkari Belediyesi de vardı. İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname kapsamında görevlendirme yapılan Hakkari Belediyesi, "2017 Hakkari Dönüşüm Programı" çalışmalarını hızlandırdı. Bu kapsamda kent merkezinde tahrip olan birçok yol ilk kez asfaltlandı. Belediye, çevre yolunda da çift katlı asfalt ve çizgi çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine açtı. Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, "Şehrin giriş ve çıkışı olarak kullanılan çevre yolunun da asfalt çalışmalarını tamamladık. Yollarımız bu çalışmalarla yeni görünümüne kavuştu. Kentte asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Hizmetlerimiz sürecek" açıklamasını yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.