Bugünkü
Takvim

Numaratör

Çocuk isteyen kadınları dolandıran sahtekara şok baskın...

ABONE OL
Numaratör
İSTANBUL Kartal'da polis, önceki gün insanların inançlarını suistimal eden S.G.'nin evine baskın düzenledi. Baskında, S.G. ve ona yardım eden 3 kişi yakalandı. Özellikle çocuğu olmayan kadınlara muska yazan şüphelinin, yoğunluktan ötürü daha çok bankalarda kullanılan 'numaratör' kullandığı ortaya çıktı. Polisin aramasında, muska yazımında kullanılan çok sayıda kağıt, şifa duası yazılı olduğu öne sürülen kağıtlar ve 1 numaratör ele geçirildi. S.G.'nin evinde bulunan fiyat levhasında, muayenenin ücretinin 30 lira, muska yazmanın bedelinin ise 300 lira olduğu belirlendi. Levhada "Pazarlık yapmayın" yazısı da dikkat çekti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.