Bugünkü
Takvim

Gayen ne!

Devlet destekli televizyonunun ABD'deki muhabiri Gayane Chickhakyan yine sahneye çıktı. Ermeni asıllı gazeteci Türkiye'yi DAEŞ'in petrolünü almakla suçladı

Gayen ne!

Türkiye, angajman kurallarını yerine getirdi. Hava sahasını ihlal eden Rus uçağını indirdi. Ancak Ruslar'ın kaprisleri bitmedi. Devlet Başkanı Putin, "Türk domatesi yemeyin" diyecek kadar işi kişiselleştirdi. Krize Rus medyası da eklendi. Devlet destekli Russia Today televizyonunun ABD'deki muhabiri olan , yine Türkiye'yi karalamak istedi. Chichakyan geçtiğimiz hafta ABD Dışişleri Bakanlığı sözcüsü John Kirby'nin basın toplantısına katıldı. Musul'daki Türk askerleriyle ilgili soru sordu. Ancak Kirby, "Bu soruları hala utanmadan sorabiliyor olmana şaşırıyorum?" diye konuştu. Kirby'in korkulu rüyası olan Chichakyan yine mikrofonu eline aldı. ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Kirby'nin dün düzenlediği basın toplantısına katıldı. Bu kez de Türkiye'nin DAEŞ'in petrol kaçakçılığına ortak olduğunu söyledi. Ardından Kirby'e "ABD, bu konuda elinde bulunan bilgileri Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) ile paylaşmayı planlıyor mu" sorusunu yöneltti. Ancak bu soru Kirby'i yine delirtti. Kirby, "Böyle bir plan yok. Ayrıca Türkiye'nin DAEŞ ile petrol kaçakçılığı yaptığına ilişkin bir belirti ya da başka bir delil yok" dedi.

EN SEKSİ SPİKER
'in Washinton temsilcisi olan Gayane Chichakyan, zaman zaman ABD'nin en seksi muhabiri seçiliyor.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.