Bugünkü
Takvim

Ayrılık intihara sürükledi

25 yıl önce evlendiği kocasından bir yıldır ayrı yaşadığı için psikolojik bunalıma giren kadın, Seyhan Nehri'ne atlayarak intihar etti

Ayrılık intihara sürükledi
Adana Seyhan'da 25 yıl önce dünya evine giren Şahin (46) ile Meryem Küçükuncular'ın (44) bu evlilikten 3 çocukları oldu. Akraba olan çift arasında iki yıl önce geçimsizlik başladı. Bu nedenle evde huzursuzluk çıkınca çift boşanmak istedi. Meryem Küçükuncular evi terk edip annesiyle birlikte yaşamaya başladı. İddiaya göre, kadının psikolojisi bozulduğundan tedavi görmeye başladı. 12 Şubat 2015 günü öğleden sonra evden çıkarak bir daha dönmedi. Aile, polise kayıp başvurusunda bulundu. Bu arada, bir kişi Seyhan Nehri üzerindeki regülatör köprüden bir kadının atladığı ihbarında bulundu. Ekipler kadının atladığı yerde bir çift terlik buldu. Aile terliğin kızlarına ait olduğunu söyledi. Nehrin suları kesildikten sonra talihsiz kadının cesedi regülatörden 750 metre ileride çıkarıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.