Bugünkü
Takvim

Yatak odasında bombası

Yatak odasındaki dolapta eşinin, başka bir kadınla sevişme görüntülerinin yer aldığı 'yi buldu. açıp, CD'yi delil olarak sundu. Kocası ise eşi hakkında 'özel hayat' davası açtı...

ABONE OL
Yatak odasında CD bombası
'da yaşayan G.S., kocası ile bir süredir geçimsizlik yaşıyordu. Bir gün yatak odasında dolapları düzeltirken eşine ait bir buldu. G.S., CD'yi bilgisayara takıp izlediğinde şok oldu. Zira görüntülerde eşinin, başka bir kadınla yatakta çekilmiş görüntüleri vardı. CD'yi bulduğunu eşine belli etmeyen G.S., açmak üzere mahkemeye başvurdu. Görüntüleri de mahkemeye delil olarak sundu.

HEM MAĞDUR HEM SANIK
Görüntülerden mahkemede haberdar olan koca E.S. ise özel hayatına ilişkin görüntülerin ifşa edildiği gerekçesiyle savcılığa şikayette bulundu. G.S. ise ifadesinde, CD'yi yatak odası dolabında eşine ait CD'lerin arasında bulduğunu, bilgisayara takıp izlediğini ve aldatıldığını anladığını belirtti. Eşinden tazminat talep eden kadın, beklemediği bir şey ile karşı karşıya kaldı.

ÖZEL HAYAT DAVASI
Soruşturma başlatan savcılık, özel görüntüleri mahkemeye sunulan 58 yaşındaki adamı haklı buldu ve adamın mağdur edildiği kanaatine vardı. Görüntüleri mahkemeye veren G.S. hakkında, "Özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek" suçundan iddianame hazırlandı. G.S. şimdi eşinin kendisini aldattığını kanıtlayan görüntüler yüzünden hâkim karşısına çıkacak.

kalan karakter 1000

Vatandaş Vatandaş

İyi o zaman her erkek eşini aldatsın ondan sonrada desinki kimse benim özel hayatıma müdahale etmesin,böyle şey olurmu,bir insanın eşi ile arasında olanlar özeldir.bir aile düşünün erkek ayrı, kadın ayrı takılsın ondan sonrada aileden bahsedilsin.böyle şey olmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 22.03.2013 10:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.