Bugünkü
Takvim

davası bilirkişiye gitti

ABONE OL
Efe Boz davası bilirkişiye gitti
İstanbul Maltepe'de yaşayan (6), Dumlupınar İlköğretim Okulu'na gidiyordu. 2 yıl önce okuldaki lavabonun üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybetti. Ailesi ise dava açtı. Davanın duruşması dün yapıldı. Anne Nurdan Boz, her duruşmada olduğu gibi yine oğlunun çerçeveli fotoğrafını elinden düşürmedi. Boz'un avukatı, okul müdürü Mustafa Katırcılar'ın cezalandırılmasını istedi. Mahkeme, okul müdürü, idareciler ve müteahhitin, kusur oranlarının tespiti için dosyanın bilirkişi heyetine gönderilmesine karar verdi. Duruşma ertelendi. Gülcan DEMİRCİ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.