Bugünkü
Takvim

Sultan sefası

Sultan sefası
İstanbul 'de zengin erkeklerin müdavimi olduğu bir salonunda, masözlerin para karşılığı ilişkiye girip, esrarlı parti düzenlediği istihbaratını alan dedektifler harekete geçti. Bir sivil polis na müşteri gibi girdi. Kendini kuyumcu olarak tanıtan dedektif, bekleme salonunda bir süre muhabbet ettikten sonra defile yaparcasına dekolte kıyafetleriyle önünden geçen kızlardan birini seçti.

MASÖZ TEKLİF EDİYOR
200 TL masaj ücretini ödeyen dedektif masaj yapacak kadına da cinsel ilişki için 300 lira ödedi. Masöz, dedektife iki kadının birlikte masaj yapıp cinsel ilişkiye girdiği 'Sultan masajı' teklifinde bulundu. Dedektif, arkadaşını çağıracağını söyleyerek telefonla, "Komple bakım ve kızlar güzel. Sen de gel, katıl" parolasıyla baskının startını verdi. Baskında 7 masöz ile salon müdürü gözaltına alındı.

kalan karakter 1000

CLİKS CLİKS

harika bişey bu bende gitmiştim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.05.2011 06:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.