;

Rüşvet yakalar!

Bir çetenin içine sızan polis, rüşvet isteyen İcra Müdür Yardımcısını, rüşvet vererek yakaladı. Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı da skandala karıştı

Rüşvet yakalar!
POLİS, rüşveti ortaya çıkartmak için rüşvet verdi. Ankara Adliyesi Mezat Salonu'nda oluşan bir çeteyi izleyen polisler, yüzlerce ihaleyi tehditle alan bir çetenin içine sızdı. Gizli kamera ile izleme yapan polisler, çeteyi ihaleler sonrası alınan komisyonu paylaşırken görüntüledi. Çete elemanı gibi davranan polis, 27. İcra Müdür Yardımcısı E.A.'nın da, çete üyesi Adnan A.'dan rüşvet istediğine tanık oldu. Polis, rüşveti belgelemek için E.A.'ya 200 lira verdi.

JEEP KARŞILIĞINDA ARSA
Ayrıca Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Bakkal'ın da adı skandala karıştı. Süleyman Kendirci adlı işadamı, çete liderine gelip Bakkal'a bir jeep alırsa Ahlatlıbel'deki bir alanının kendisine verileceğini söyledi. Polis, tüm zanlıları gözaltına aldı.

Alper SANCAR
  • 12 Şubat 2011, Cumartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.