Bugünkü
Takvim

Karımın güzel bacaklarını çekmesinler

hayırsever işadamı , bir hafta önce gizlice evlendiği 30 yaş küçük eşiyle katıldığı törende gazetecilere böyle tepki gösterdi.

ABONE OL
Karımın güzel bacaklarını çekmesinler
nde yaptığı milyonluk bağışlarla adını duyuran Kulalı işadamı 'na Kızılay'ın altın onur madalyası verildi. Manisa'daki törene bir hafta önce gizlice nikah kıydığı 35 yaşındaki eşi Hale Şahin Keleşoğlu ile katılan işadamı, salonda görev yapan gazetecilere sert tepki gösterdi. 65 yaşındaki Keleşoğlu, "Eşim bana törende gazeteciler tarafından kendisinin güzel bacaklarının çekildiğini söyledi. Bu törende de alttan değil üsten çeksinler" dedi.

'YENGEMİZ BİZİM BACIMIZ '
Keleşoğlu'nun sözleriyle salonda yaşanan gerilimi Kızılay Manisa Şube Başkanı Cengiz Yurdabekçi giderdi. "Bizim toplantılarımızda her zaman ciddiyet vardır. Bu ciddiyeti koruruz. Yengemiz de bacımız gibidir. Eğer öyle bir şey olursa zaten biz müdahale ederiz" diyerek durumu düzeltti. Daha sonra kürsüye çıkan işadamı Keleşoğlu, Manisa- İzmir Karayolu üzerinde yapımı devam eden Kan Merkezi için 500 bin TL bağışlamaktan vazgeçtiğini söyledi. "Binanın tamamını yaptıracağım. Toplam 1.5 milyon TL'ye mal olacak. Her para hayıra nasip olmuyor. İnşallah bu servetin tamamı kefen param ve eşimin hakkı hariç hayra nasip olacak" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.