Bugünkü
Takvim

Sanatçılar Ceylan için suç duyurusu yaptı

ABONE OL
Diyarbakır Lice'de hayvan otlatırken meydana gelen patlama sonucu yaşamını yitiren Ceylan Önkol'un ölümüne tepki gösteren bazı sanatçılar, Lice Cumhuriyet Savcısı Mustafa Kamil Çolak ve Abalı Jandarma Karakol Komutanlığı yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu. İstanbul Sultanahmet Adliyesi'ne gelen Lale Mansur, Roni Marguiles, Zeynep Tanbay, İlkay Akkay, Eren Keskin gibi isimlerin aralarında bulunduğu 20 kişi, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderilmek üzere suç duyurusu dilekçesini İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdi. Sanatçılar, olayla ilgili kamu davası açılmasını talep etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.