Bugünkü
Takvim

'Oğlum, canım oğlum'

Ordu'da yürekleri yakan bir dram yaşandı. 9 yaşındaki kuzenler Yasin ve Alptekin Kırca, okuldan döndükten sonra dere kenarına oynamaya gitti. Ancak akşam olmasına rağmen çocuklar eve dönmeyince aileleri telaşa kapıldı. Ailelerin isteği üzerine jandarma ırmakta çocukları aradı. 2 saat süren aramanın ardından çocukların cansız bedenleri sudan çıkartıldı. Talihsiz çocukların yakınları gözyaşı dökerek, ağıtlar yaktı. Alptekin'in cansız bedenini sudan çıkartan baba Ahmet Kırca, "Oğlum canım oğlum, seni çok seviyorum" diye feryat etti. Dakikalarca çocuğuna bakan babanın feryatları yürekleri dağladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.