Bugünkü
Takvim

Ceylan dizüstü çökmüş!

ABONE OL
Diyarbakır Lice'de, 28 Eylül'deki patlamada yaşamını yitiren Ceylan Önkol (12) ile ilgili bomba uzmanlarınca yapılan inceleme sonucu hazırlanan bilirkişi raporu dün avukatlara teslim edildi. Raporda, "Ceylan Önkol'un daha önce araziye atılmış ancak patlamadan kalmış 40 mm'lik bomba atar mühimmatına elindeki tahra ile vurararak patlatması neticesinde hayatını kaybettiği kanaatine varılmıştır" denildi. Ayrıca küçük kızın, mühimmat patlamadan önce dizüstü çökmüş olduğu, bu yüzden vücudunun üst kısmından yaralandığı, ayakta dursaydı bacaklarından yaralanacağı belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.