Ünlü isimlerin doğup büyüdüğü evler

Ünlü isimlerin doğup büyüdüğü evler

Justin Bieber

YouTube'a çektiği videolar ardından oldukça küçük yaşta şöhreti yakalayan ve aşklarından şımarıklıklarına kadar her olayla sansasyonların baş kahramanı olmayı sürdüren Justin Bieber de meşhur olmadan önce mütevazi bir evde oturuyordu. Bieber'in bugün sahip olduğu görkemli evin tam tersi bir yapı gösteren 3 yatak odalı ve 2 banyolu çocukluk evi, Kanada Ontario'daki 288 Willow Street'te bulunuyor. Bieber'ın büyük babasının evi sırf torununun adı sebebiyle, değerinin çok üstünde bir fiyattan satışa çıkardığını da unutmamak gerek.

Ünlü isimlerin doğup büyüdüğü evler

Taylor Swift

Çıkardığı her şarkısı hit olan ve hızlı aşk hayatıyla daima gündemde kalmayı başaran ünlü Amerikalı şarkıcı Taylor Swift, 14 yaşına kadar 18. yüzyıl romanlarından çıkmışa benzeyen bir Pennsylvania evinde oturuyordu. Swift Ailesi'nin Taylor'ın müzik kariyeri için Nashville'e taşınması ardından boş kalan ev, 2007 senesinden beri yeni sahipleri tarafından kullanılıyor. Önceki sahiplerinden habersiz, evi 2007 senesinde satın alan ailenin evin fotoğraflarını çekmeye başlayan gençlerden sonra evin Swift'in çocukluk evi olduğunu öğrendiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Ünlü isimlerin doğup büyüdüğü evler

Jimmy Fallon

Amerikanın en meşhur talk showcularından olan Jimmy Fallon, 2014'ten bu yana hazırlayıp sunduğu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon ile ününe ün katmayı sürdürüyor. Şu sıralar Hamptons'taki göz alıcı evi ve Manhattan'daki şık apartman dairesi arasında mekik dokuyan Jimmy Fallon, New York'un Saugerties banliyo kasabasındaki sade bir evde büyüdü. İki katlı, verandalı bir yapı olan çocukluk evi için Fallon'un; "Büyümek için ideal bir yer" dediği biliniyor.

Ünlü isimlerin doğup büyüdüğü evler

Harry Styles

Genç kızların sevgilisi One Direction erkek grubunun en beğenilen isimlerinden olan Harry Styles, yakışıklılığı ve karizmasıyla daima manşetlerde. Styles, çocukken Crewe'deki sade ve klasik bir evde oturuyordu.

Ünlü isimlerin doğup büyüdüğü evler

Jay-Z

Rap müziğinin en meşhur isimlerinden olan ve yaptığı hit şarkıların yanında, güzel şarkıcı Beyonce ile olan evliliği ile de sürekli magazin dünyasının gündeminde olan Jay-Z, çocukluğunu Brooklyn'in Bedford-Stuvyesant mahallesindeki Marcy evlerinde geçirdi. Büyüdüğü apartmanın bir çocuk için oldukça tehlikeli bir mekan olduğunu söyleyen Jay-Z, apartmanın içinde sürekli kokain bağımlıları ve satıcılarının cirit attığını hatırladığını ifade etti. Jay-Z bugün eşi Beyonce ile birlikte birbirinden güzel birkaç malikanenin sahibi.

DİĞER GALERİLER