Esra Erol'da son dakika Recep Özsoy eşi Hülya ile yüzleşti! Canlı yayında şoke eden anlar...

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Esra Erol'da da yaşanan olay akıllara durgunluk verdi. 4 aydır kayıp olan ve Arif Yörük isimli biriyle kaçan Hülya Özsoy eşi Recep Özsoy ile yüzleşti. Dün eşini affetmeye hazır olduğunu söyleyerek gözyaşlarına boğulan Recep Özsoy bugün de ağlayarak eşi Hülya'ya yalvardı. Ağızları açık bırakan itiraflara sahne olan programda gergin anlar yaşandı. İşte Esra Erol'da Türkiye'yi şoke eden anlar...

Sosyal medyadan tanışıp evlendiği eşi yine sosyal medya üzerinden tanıştığı başka biriyle kaçan 23 yaşındaki Recep Özsoy, 21 Ocak 2020 tarihi Esra Erol'da programına katılarak yardım istedi.

4 aydır kayıp olan eşini aramak için ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programına katılan 23 yaşındaki Recep Özsoy, canlı yayında eşine seslendi.

İnternetten tanıştığı eşi Hülya Özsoy'un yine internet üzerinden tanıştığı Arif Yörük'ün yanına gittiğini öne süren Recep Özsoy internete isyan etti.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Kayınpederi ile birlikte canlı yayına konuk olan Recep Özsoy, eşi Hülya Özsoy'un 14 Ekim'den beri kayıp olduğunu ve Arif Yörük isimli biriyle kaçtığı iddiasında bulundu.

İNTERNETE LANET EDİYORUM
Yardımsever isimli bir fake hesaptan eşinin Konya'da Arif Yörük isimli biriyle birlikte olduğunu öğrenen Recep Özsoy "Fotoğraflar geldi bana, internete lanet ediyorum! Benim yuvamı yıktı." ifadelerini kullandı.

DİĞER GALERİLER