Müge Anlı canlı yayında şok itiraf! Zekai Turhal'ın eşi Ümüş Hanım Müge Anlı'nın kulağına ne söyledi? Müge Anlı 3 Nisan izle

Müge Anlı canlı yayında zor anlar yaşadı. Hafta içi her gün Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün, 48 yaşındaki inşaat işçisi Zekai Turhal hakkında akılalmaz iddialar ortaya atıldı. Kırıkkale'deki bir inşaat kulübesinde 20 el ateş açılan ve 4 merminin vücuduna isabet etmesiyle ölen 4 çocuk babası Zekai Turhal'ın eşi Ümüş Hanım'dan canlı yayında itiraf geldi. Ümüş Hanım, eşi Zekai Turhal hakkında Müge Anlı 3 Nisan canlı yayınında Müge Anlı'nın kulağına bakın neler söyledi?

Müge Anlı'da bugün, günlerdir Kırıkkale'de bir inşaatın kulübesine 20 el ateş edilerek öldürülen Zekai Turhal'ın sır ölümü ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşandı. Her geçen gün yeni iddiaların ortaya atıldığı cinayetin sebebinin ne olduğu ise henüz bilinmezken, 4 çocuk babası Zekai Turhal'ın eşi Ümüş Hanım, 3 Nisan Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde Müge Anlı'nın kulağına bakın ne söyledi!

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA ZEKAİ TURHAL CİNAYETİYLE İLGİLİ ŞOK İTİRAF! - TIKLA İZLE

MÜGE ANLI BUGÜN İZLE - TIKLA

İNŞAAT İŞÇİSİ ZEKAİ TURHAL'I KİM NEDEN ÖLDÜRDÜ?

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde 8 Şubat 2019 tarihinde 58 yaşında 4 çocuk babası Zekai Turhal, bir inşaatta gece bekçisi olarak çalışıyordu. 8 Şubat tarihinde iddialara göre Zekai Turhal sabah eve gelmeyince eşi Ümüş Turhal kardeşini aradı ve kısa bir süre sonra aileye acı haber geldi. Zekai Turhal, 20 el ateş açılan kulübenin içindevücuduna saplanan 4 kurşunla öldürülmüştü. Aile ise abisini yengeleri Ümmüş Turhal'ın kardeşi öldürmüş olabileceğini düşünüyor. Peki Zekai Turhal'ı kim neden öldürdü?

Kırıkkale'de yaşanan cinayetin zanlıları henüz belli değilken, Zekai Turhal'ın arkadaşı ve ölümünde şüpheli olarak görülen Ejder Gevrek hakkında şaşırtan iddialar ortaya atılmıştı.

İddiaya göre Ejder Gevrek; kadın ticareti üzerinden para kazanıyor, bu ticareti de arkadaşı Zekai Turhal'ın öldürüldüğü konteynerde yapıyordu.

Müge Anlı canlı yayınına bağlanan, ismini vermek istemeyen bir izleyici, Ejder Gevrek'in daha önce cinayetten yargılandığını açıkladı. İddiaların ardı arkası kesilmedi. Ejder Gevrek hakkında ortaya atılan iddiaları yalanlarken, 3 Nisan Müge Anlı canlı yayınında Zekai Turhal'ın eşi Ümüş Turhal'dan itiraf geldi.

DİĞER GALERİLER