Bugünkü
Takvim

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında ikinci Palu ailesi vakası! Ecrin bebekle ilgili son dakika gelişmesi: Şeytan...

Müge Anlı canlı yayınında Ecrin bebekle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı! Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz hakkında üvey amcası Özkan Kurnaz herkesi şok eden iddiada bulundu. Özkan Kurnaz'ın, "Şeytan götürmüş olabilir!" sözleri, stüdyodaki herkesi şaşırttı. Ecrin bebeğe ne oldu? Ecrin bebek, ikinci Palu vakası gibi bir olayın kurbanı mı? Müge Anlı canlı yayınında Ecrin bebekle ilgili son dakika gelişmeleri!

Müge Anlı canlı yayınında Ecrin bebekle ilgili son dakika gelişmesi! Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün, 22 gündür kayıp olan Ecrin bebekle ilgili tuhaf bir iddia ortaya atıldı. Müge Anlı canlı yayınında Ecrin Kurnaz'ın üvey amcası Özkan Kurnaz'ın yaptığı açıklama, Müge Anlı ve stüdyodaki herkesi şok etti! İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınındaki Ecrin olayıyla ilgili son dakika gelişmeleri...

MÜGE ANLI CANLI YAYININDA SON DAKİKA ECRİN BEBEK GELİŞMESİ- İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

22 gün önce Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin bebekle ilgili üvey amca Özkan Kurnaz'dan tuhaf bir iddia ortaya atıldı.

Müge Anlı muhabiri Gökhan Bektaş, Özkan Kurnaz'ın Ecrin'in kaybolduğu gün nerelerde neler yaptığını araştırırken, Kurnaz'a bir soru yöneltti: Eğer köyde bir yere bir şey saklanacak olsa nereye saklanır sence?

Ecrin bebeğin üvey amcası Özkan Kurnaz, Gökhan Bektaş'ı köyün çevresinde gömülebilecek olan derin çukurların bulunduğu bölgeye götürdü.

"ECRİN'İ ŞEYTAN ALIP GÖTÜRDÜ!"

Bu sırada Özkan Kurnaz'dan Ecrin bebekle ilgili şok eden bir iddia geldi: Şeytan alıp götürmüş olabilir! Hatice Kurnaz ve oğlu Özkan Kurnaz, köyde daha önce şeytanların insan suretiyle göründüğünü Ecrin'in de aynı şekilde kaçırıldığını anlatmaları hem stüdyoda hem de izleyenler tarafından tepkiyle karşılandı. Aile içerisinde herkesin böyle halisinasyonlar gördüğü ortaya çıktı.

Müge Anlı bu gelişmelerden sonra; "madem şeytan aldı getirdi biz de jandarma da bu kadar aramasaydık, boşuna mı uğraştık" diyerek tepkilerini dile getirdi.