Müge Anlı canlı yayınında şok gelişme! Canlı yayında ortalık karıştı! Ecrin bebek, evin yakınındaki foseptik çukurunda...

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında, Samsun'un Vezirköprü ilçesindeki evinin önünde oynarken kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin bebekle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı! İki haftadır tek bir ize rastlanamayan Ecrin Kurnaz'a ne oldu? 21 Mayıs Müge Anlı canlı yayınında, Ecrin bebeğin üvey babası Deniz Kurnaz'ın amcası kan donduran gerçeği paylaştı. Ortaya çıkan görüntüler ve üvey baba Deniz Kurnaz'ın sözleri, başarılı sunucu Müge Anlı'yı çileden çıkardı. İşte 21 Mayıs Müge Anlı canlı yayınında Ecrin bebek olayıyla ilgili son dakika gelişmeleri!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan ve 2 haftadır haber alınamayan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz, Samsun'un Vezirköprü ilçesindeki evinin önünde kaybolmuştu. Ecrin bebekle ilgili 21 Mayıs Müge Anlı canlı yayınında ortaya çıkan gerçekler ve Deniz Kurnaz'ın açıklamaları, Müge Anlı'yı çileden çıkardı.

MÜGE ANLI CANLI YAYININDA ECRİN BEBEKLE İLGİLİ ŞOK GELİŞME! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'dan iki haftadır haber alınamıyor. Peki Ecrin bebeğe ne oldu? Müge Anlı ve ekibi, canlı yayında Ecrin bebeğin bulunması için büyük bir titizlikle araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor.

RAHATÇA ALIŞVERİŞ YAPTILAR!

Samsun'un Vezirköprü ilçesindeki evlerinin önünde oynarken kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın annesi Sevcan ve üvey babası Deniz'in görüntüleri ortaya çıktı. Ecrin bebeğin kaybolduğunu bilmelerine rağmen sakin sakin alışveriş yapan ikili, akıllarda şüphe uyandırdı.

Marketin güvenlik kamerası stüdyoda yayınlandı. Sevcan ve Deniz'in rahat tavıları herkesi çileden çıkardı. Kendisini savunmaya çalışan Deniz'in Müge Anlı'ya, "Sizin Allah'ınız yok mu?" şeklindeki karşılığı sunucuyu kızdırdı.

Bu gelişmenin ardından Deniz Kurnaz'ın amcası Mustafa Kurnaz'dan 21 Mayıs Müge Anlı canlı yayınında şok eden bilgi geldi!

DİĞER GALERİLER