Hercai 7. yeni bölüm 2. fragmanı: Reyyan gitmez! Hercai'de Reyyan hamile mi? Hercai hakkında çok özel ipuçları!

Hercai Atv ekranlarında fırtına gibi esmeye devam ediyor. İntikamdan doğan bir aşk masalını anlatan Hercai dizisinin 7. yeni bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. Reyyan'ı kendisine hanım yapacağını söyleyen Azat, amacına ulaşamayacak çünkü Hercai'de sürpriz bir gelişme olacak! Reyyan hamile olduğunu öğrenecek. Miran, Reyyan'a olan aşkını artık hem kendisine hem de sağ kolu Fırat'a itiraf ediyor. İşte Hercai 7. yeni bölümde hiçbir yerde olmayan çok özel bilgiler!

Atv'nin büyük ilgi gören dizisi Hercai'de neler olacak? Reytingleri altüst eden Hercai'de izleyici heyecanla Miran ve Reyyan'ın birbirine kavuşacağı günü bekliyor. Hercai 7. yeni bölüm 1. fragmanında Azat, Reyyan'ı kolundan tutup Şadoğlu konağına götürerek dedesi Nasuh Ağa'ya meydan okuyor. Peki, Reyyan ve Azat gerçekten evlenecek mi? İşte Hercai yeni bölümden çok özel ipuçları...

HERCAİ 7. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE - TIKLA

HERCAİ 7. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLE - TIKLA

HERCAİ 6. SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE! - TIKLA

Miran'ın evli olduğu gerçeğiyle karşılaşan Reyyan, Azat'ın teklifini kabul ediyor.

Bir yandan Miran'ın nikahlı bir karısı olduğu gerçeğiyle de baş etmeye çalışan Reyyan, Azat'ın kanatlarının altına mı giriyor?

Tüm Şadoğlu Konağı'nı karşısına alarak Reyyan'ın elini tutan Azad'ın söyledikleri yüreklere dokunacak!

MİRAN OLANLARI KALDIRAMIYOR!

Azat'ın cümleleri Şadoğlu Konağı'nda deprem etkisi yaratıyor! Ne yapacağını şaşıran Miran, Reyyan'ın Azat'a yar olmasını kaldırabilecek mi?

DİĞER GALERİLER