2019 Müge Anlı sezon finali ne zaman? Müge Anlı'dan yaz programı: Güven Bana

Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finaline doğru ilerliyor. Türkiye'nin yakından takip ettiği, birbirinden ilginç faili meçhul kayıp ve cinayetleri araştıran Müge Anlı, canlı yayında sezon finali tarihini açıkladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sezon finaline girmesiyle yaz için yeni proje ile izleyici karşısına geçeceğini belirten başarılı yarışmacı, yine Atv ekranlarında olacağını belirtti. Peki, 2019 Müge Anlı sezon finali ne zaman? İşte detaylar...

Müge Anlı canlı yayında iki gelişmeyi açıkladı. Atv ekranlarının vazgeçilmezi Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman sezon finali yapacak? Türkiye'nin güvenilir ismi Müge Anlı, Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sezon finaline girmesiyle yaz için yeni bir proje ile yine Atv ekranlarında olacağını belirtti. Peki, Müge Anlı sezon finali ne zaman?

ATV MÜGE ANLI SON BÖLÜM İZLE - TIKLA

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA YARIŞMA PROGRAMI SUNACAĞINI AÇIKLADI - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MÜGE ANLI SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Türkiye'nin sevdiği ve güvendiği isim Müge Anlı, sezon finali tarihini açıkladı. Müge Anlı, 21 Haziran tarihinde sezon finaline girecek.

MÜGE ANLI'DAN YARIŞMA PROGRAMI: GÜVEN BANA

Atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sezon finaline girmesine kısa bir süre kaldı. Müge Anlı, 21 Haziran Cuma günü sezon finali yapacak olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ardından yine Atv ekranlarında Güven Bana isimli yarışma programını sunacağını belirtti.

Müge Anlı Güven Bana adındaki yarışma programını sunacak. Cumartesi ve Pazar günü çekimlerin yapılmaya başlandığını dile getiren Müge Anlı, henüz yayınlanacak gün ve saatin belli olmadığını belirtti.

MÜGE ANLI'DA 2019'A DAMGA VURAN OLAYLAR! - HABER İÇİN TIKLAYIN

KAYIP AİLELERİ MÜGE ANLI'YA AKIN ETTİ!

Müge Anlı, 21 Haziran Cuma günü sezon finali ile kısa bir tatile çıkacağını açıklamıştı. Anlı, son yayın haftasını kayıp ailelerine ayırarak onların seslerini duyurmaya çalıştı. Aileler, kayıp olan yakınlarının fotoğraflarıyla birlikte Müge Anlı'nın stüdyosunu doldurdu.

5 KAYIP BİRDEN BULUNDU!

Anlı, tüm kayıp yakınlarıyla ayrı ayrı ilgilenerek hepsini bulmak için yoğun bir arama çalışması başlattı. Anlı, çalışmalar sonucu bir gün içinde 5 kayıp birden buldu.

DİĞER GALERİLER