Bugünkü
Takvim

Yaşayan en güzel ve en seksi kadın atlet seçildi! 2020 Olimpiyat Oyunları'nda Alman atlet dikkat çekiyor

Tokyo'da düzenlenecek 2020 Olimpiyat Oyunları'nda yarışacak olan ve önümüzdeki yıllarda Alman atletizminin en önemli isimlerinden biri olması beklenen Yukarı Ren doğumlu 21 yaşındaki sporcu, kazandığı yeni unvanla sosyal medyadaki popülaritesini artırdı. Alman atlet Alica Ѕchmidt, Busted Coverage dergisi tarafından yaşayan en güzel ve en seksi kadın atlet seçildi. Dünyanın konuştuğu Alman atlet için pek çok global marka harekete geçti!

Dünya Alica Ѕchmidt'i konuşuyor! Alman sporcu Alica Ѕchmidt, Busted Coverage dergisi tarafından yaşayan en güzel ve en seksi kadın atlet seçildi.

GÜMÜŞ VE BRONZ MADALYASI VAR

İki yıl önce Avrupa 20 Yaş Altı Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanan atlet, 2019'da İsveç'te yapılan U23 Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalya sahibi oldu.

21 YAŞINDAKİ SPORCUNUN ÖNÜ AÇIK

Tokyo'da düzenlenecek 2020 Olimpiyat Oyunları'nda yarışacak olan ve önümüzdeki yıllarda Alman atletizminin en önemli isimlerinden biri olması beklenen Yukarı Ren doğumlu 21 yaşındaki sporcu, kazandığı yeni unvanla sosyal medyadaki popülaritesini artırdı.

ALMAN SPORCU ALİCA SCHMİDT YAŞAYAN EN GÜZEL VE EN SEKSİ KADIN ATLET SEÇİLDİ! TIKLA VE İZLE

PLAYBOY DERGİSİNİN KAPAK KIZI OLMAYI REDDETTİ

10 binlerde takipçisi olan Ѕchmidt'in en seksi atlet olmasıyla birlikte takiçi sayısı 600 bini geçti. Playboy dergisinin kapak kızı olmasını teklif ettiği Alman atlet, güzelliğiyle değil sportif başarıyla gündeme gelmek istediğini belirterek, bu teklifi geri çevirdi.

Ancak pek çok global marka, şimdiden Alica Ѕchmidt'i reklam yüzü yapmak için harekete geçti.