Transferde mutlu son! Fenerbahçe yıldız ismi sezon sonuna kadar kiraladı...

2019-2020 sezonunun ikinci devresine bomba gibi bir giriş yapmayı planlayan Fenerbahçe'de transfer çalışmaları hız kazandı. Teknik direktör Ersun Yanal'ın raporuna göre hareket eden Sarı-Lacivertli yöneticiler transfer hedefleriyle bir süredir görüşmelerini sürdürüyordu. Özelikle Ersun Yanal'ın kadrosunda görmek istediği yıldız futbolcunun transferi mutlu sonla bitti. Fenerbahçe yönetimi titizlikle yürüttüğü operasyonda nihai sonuca vardı ve yıldız ismi sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattı. İşte Fenerbahçe'nin kadrosuna kattığı o isim...

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları son sürat devam ediyor. İlk hedefini sol bek ve stoper mevkileri olarak belirleyen sarı-lacivertliler, ilk transferinde mutlu sona ulaştı.
Süper Lig'in ilk yarısında inişli çıkışlı bir performans sergileyen Fenerbahçe topladığı 31 puanla 4. sırada yer almıştı.
Teknik direktör Ersun Yanal takımdaki eksik bölgeleri belirlerken, sarı-lacivertli kurmaylar bir süredir transferde ince eleyip sık dokuyordu.
Bu sezon şampiyonluktan başka bir düşüncesi olmayan Fenerbahçe'de yönetim bahane istemezken eksik bölgeleri tamamlamak için kolları sıvadı.
Ligin ilk yarısında gol yollarında etkili bir profil çizen sarı-lacivertliler, aynı başarıyı savunma bölgesinde gösteremedi ve beklenmedik puan kayıpları yaşandı.
DİĞER GALERİLER