Transfer haberleri | Fenerbahçe'de Adil Rami rest çekti! 'Takımdan ayrılmak istiyorum'

Fenerbahçe ikinci yarı öncesi transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken gündem yaratacak bir gelişmesi yaşandı. Sarı-lacivertli takımın yıldız futbolcusu yeteri kadar süre bulamadığını gerekçe göstererek yönetime takımdan ayrılma talebini iletti. İşte Fenerbahçe'de transferde son durum ve yaşanan gelişmelerin detayları...

Takıma katılacak olan takviyelere yoğunlaşan sarı-lacivertlilerde takımda yaşanacak olan bir ayrılık ve bir transfer kesinleşti. Fenerbahçe ikinci yarı öncesi transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken gündem yaratacak bir gelişmesi yaşandı. Sarı-lacivertli takımın yıldız futbolcusu yeteri kadar süre bulamadığını gerekçe göstererek yönetime takımdan ayrılma talebini iletti.
Süper Lig'in ilk yarısında inişli, çıkışlı bir grafik sergileyen sarı-lacivertlilerde ara transfer döneminin başlamasıyla gözler artık tamamen takıma katılacak isimlere çevrilmişti.
Teknik direktör Ersun Yanal takımdaki eksik bölgeleri belirken, hedefteki yıldızlarla temaslar bir süredir devam ediyordu.
Cemil Usta Sezonu'nu şampiyon tamamlamaktan başka bir düşüncesi olmayan Fenerbahçe'de hedef, sezonun ikinci yarısına eksiksiz bir şekilde girip sezon sonunda ipi göğüsleyecek kadroyu oluşturmak.
Sezonun ilk yarısında elindeki kadrodan maksimum verim almak için uğraş veren teknik direktör Ersun Yanal'ın savunma bölgesinde yaşanan eksiklikler elini zayıflatmıştı.
DİĞER GALERİLER