Son dakika transfer haberleri: Belhanda'ya Fransa'dan kanca

Transfer olduğu ilk günden bu yana eleştirilen ve Real Madrid maçında oyundan çıkarken taraftara ettiği küfürler nedeniyle büyük tepki çeken Belhanda'ya Fransız devi talip oldu. Ayrılması beklenen Faslı yıldızın transferinden elde edilecek gelirle Galatasaray'ın yeni isimleri kadrosuna katması bekleniyor.

İlk yarıda çizilen kötü performansın ardından ara transfer dönemine hızlı bir giriş yapan Galatasaray'da flaş gelişmeler yaşanıyor.

Geçtiğimiz iki sezondan ziyade bu sene beklentilerin oldukça altında kalan ve taraftarlarla arası bozulan Younes Belhanda'nın takımdaki geleceği merak ediliyor.

Oyuncu her ne kadar, "Kontratım devam ediyor, ben buradayım" dese de Galatasaray Yönetimi, teknik patron Fatih Terim'in de onayıyla Belhanda'yı satmak üzere düğmeye basmıştı.

Al Nassr, Al Hilal ve Al Ittihad'ın kadrosuna katmak istediği Younes Belhanda için Monaco da harekete geçti.

İlk görüşmede sarı- kırmızılı ekibin 7.5 milyon euro talep ettiği belirtilirken Fransızların bunu yüksek bulduğu ve indirim talep ettiği öğrenildi.

Tarafların önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelerek görüşeceği kaydedildi. Fas basını, Belhanda'nın Arap takımlarını beklettiğini ama Monaco'ya 'hayır' demeyeceğini yazdı.

DİĞER GALERİLER