Raheem Sterling-Joe Gomez kavgasında flaş gelişme! Kadro dışı kaldı

İngiltere Milli Takımı, EURO 2020 eleme maçları öncesi önemli bir sorunla uğraşıyor. Manchester City'de Liverpool yenilgisinin şokunu atlatamayan Raheem Sterling milli takımda büyük bir krizle karşı karşıya.

İngiltere Milli Takımı, EURO 2020 eleme maçları öncesi önemli bir krizle uğraşıyor. Manchester City'li Raheem Sterling ile Liverpool'dan Joe Gomez'in milli takım kampında tartışma yaşadıkları ve tartışmanın fiziksel itişmeye kadar vardığı ifade edildi.

Bunun üzerine Sterling'in 14 Kasım Perşembe günü Karadağ ile yapılacak eleme grubu maçında kadroda olmayacağı resmen açıklandı. Son olarak gergin geçen Liverpool-Manchester City maçının, milli takıma da sirayet ettiği belirtildi.

Buna göre, Sterling'in oyuncuların bulunduğu dinlenme alanında Gomez'in boğazını sıktığı ve ittirdiği aktarıldı. İngiltere Milli Takım Teknik Direktörü Gareth Southgate'in de açıklama yaparak, "Perşembe günü Sterling bizimle olmayacak. Ne yazık ki ligdeki maçın etkileri sürüyor. Takım için en doğru kararı almaya çalıştık. Şimdi Karadağ maçına motive olmaya çalışacağız" dedi.

Sterling de Instagram'dan bir açıklama yapıp, Joe Gomez'le konuştuklarını ve her şeyi geride bıraktıklarını söyledi. Sterling'in Karadağ maçı kadrosunda olmayacağı ancak Kosova karşısında oynayıp oynamayacağının netleşmediği yazıldı.

Alnında dikiş, yanağında çizik
Gomez'in bugün idmanda çekilen fotoğrafı şoke etti.

DİĞER GALERİLER