Merih Demiral'dan Cristiano Ronaldo itirafı: Selektör yaptı, camı bir açtı Ronaldo!

İtalya Serie A ekiplerinden Juventus forması giyen 22 yaşındaki Merih Demiral, online bir buluşmaya katıldı. Burada kariyeri ve hayatı hakkında açıklamalarda bulunan genç yıldızın Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo ile yaşadığı bir anı herkesi güldürdü.

Juventus forması giyen milli oyuncu Merih Demiral, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı online bir buluşmayla kutladı.

'RONALDO'YLA KARŞILAŞMAK İSTEMEZDİM!'

Reklam yüzü olduğu giyim markasının YouTube kanalına konuk olan milli oyuncu, gençlerden gelen soruları cevapladı.

Hangi futbolcuyla rakip olmak istemezdin sorusunu cevaplayan 22 yaşındaki defans oyuncusu, "Öyle birisi var ama aynı takımda oynadığımız için sıkıntı yok. Ronaldo ile karşılaşmayı hiç istemezdim." ifadelerini kullandı.

Sahada çok agresif fakat dışarda sakin olması hatırlatılan Merih Demiral şöyle konuştu:

"Burada takım olmak çok önemli. Çünkü takım arkadaşlarımı görünce onların bir amaç uğruna mücadele ettiğini görünce benim motivasyonum 2 kat artıyor. Çünkü hem kendim hem de takımım için oynuyorum. Bı yüzden sahada hiçbir zaman pes etmemeyi ve her zaman takımım ve kendim için oynamayı tercih ediyorum. Bu da sahaya bu şekilde yansıyor."

''CAMI BİR AÇTIM RONALDO!''

Merih Demiral, Cristiano Ronaldo ile ilgili bir anısını ise şöyle anlattı;

Bir gün antrenmana giderken arkadan bir araba rahatsız edecek tavırda selektör yaptı. Türkiye'de bu hareketler çok yanlış anlaşıldığı için çok şaşırdım. İleride ışıklarda durduk. Camı bir indirdi, içinde Ronaldo vardı. Sert bir tavır takınmıştım, onu görünce ne yapacağımı şaşırdım. Hala şakasını yapıyorum.

JUVENTUS AYLAR SONRA İLK KEZ TESİSLERDE

İtalya'da herkesin merakla beklediği isim Cristiano Ronaldo, ilk kez görüldü.

DİĞER GALERİLER