İşte Trabzonspor'un yeni sezon formaları

İşte Trabzonspor'un yeni sezon formaları

Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu'nda düzenlenen forma tanımında Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Macron SpA Ceo'su Gianluca Pavanello, Macron Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Bilce ile birlikte beraberindekiler hazır bulundu. Burada Trabzonspor ile Macron arasında 3 yıllık forma tedarik sponsorluğu anlaşması imzalandı.

İşte Trabzonspor'un yeni sezon formaları

AĞAOĞLU: "ŞANS VE BAŞARI GETİRMESİNİ DİLİYORUM"

Törende konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Macron'un dünyada spor giyim sektörünün en hızlı büyüyen markalarının başında gediğini belirterek şunları söyledi:

İşte Trabzonspor'un yeni sezon formaları

"FAVORİM SİYAH FORMA"

"Türkiye'deki tarihi ise henüz çok yeni. Süper Lig'e bizimle birlikte giriş yapacak olmalarından biz büyük mutluluk duyuyoruz. Macron tasarımındaki yaratıcılığını bu defa bizim için konuşturdu ve tamamen bize özgü, bize özel dinamik bir tasarım ortaya çıktı. Kişisel olarak 3 formamıza da çok beğendim ama siyah formanın üzerinde biraz detaylı olarak çalıştım. Merakla beklenen siyah formamız gerçekten bu senenin harikası olacak, benimde favorim."

İşte Trabzonspor'un yeni sezon formaları

"KARADENİZ FIRTINASININ HEYECAN VE COŞKUSUNU YANSITIYOR"

"2018-19 sezonu formalarımız özgün tasarımıyla Karadeniz fırtınasının heyecan ve coşkusunu yansıtıyor. Geriye iki şey kalıyor. Birincisi bu formayı üzerlerine giyen futbolcularımızın Trabzonsporruhunu sahaya yansıtmaları ve o formaya ruh vermeleri. İkinci ise taraftarlarımızın Macron'u sahiplenerek bu kutsal formanın bir parçaları olmaları."

İşte Trabzonspor'un yeni sezon formaları

"BU FORMALAR İLERİDE GÜZEL ANILARI ÇAĞRIŞTIRACAK"

"Trabzonspor tarihimizin güzel anıları çağrıştıran, birçok taraftarımızın kişisel koleksiyonunda özenle sakladığı unutulmaz formaları olmuştur. Bazı başarılar bazı sezonlar bu formaların isimleriyle hala anılır. İnanıyorum ki Macron da ileride böyle anacağımız bir marka olarak tarihimizde yerini alacaktır. Macron'un Trabzonsporumuza, Trabzonsporumuzun da Macron'a şans ve başarı getirmesini diliyorum"

DİĞER GALERİLER