Bugünkü
Takvim

İngiliz The Sun duyurdu! Arsenal'de servet kazanan Mesut Özil maaş konusunda Fenerbahçe için büyük fedakarlık yaptı

Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferinin yankıları sürüyor. Transfer yurt dışında da futbolseverlerin gündemini en çok meşgul eden konulardan bir tanesi oldu. Dış basın, Mesut Özil transferine büyük ilgi gösterdi. Son dakika haberine göre Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücrete ilişkin dikkat çeken bir detay ortaya çıktı. İngiliz yayın organı The Sun'da yer alan habere göre Fenerbahçe ile 3.5 yıllık anlaşmaya varan Mesut Özil'in, Sarı-Lacivertli kulübe gelmek için Arsenal'de kazandığı ücrete göre çok ciddi bir indirime gittiği belirtildi. Fenerbahçe Divan Kurulu'nda konuşan başkan Ali Koç, yıldız futbolcunun ilk testinin negatif çıktığını duyurdu.

Mesut Özil'i transfer ederek şu ana kadar ocak ayında Avrupa'daki en flaş transfere imza atan Fenerbahçe'nin yıldız futbolcuya ödeyeceği yıllık ücret de netleşmeye başladı.

İngiliz yayın organı The Sun'da yer alan habere göre Fenerbahçe ile 3.5 yıllık anlaşmaya varan Mesut Özil'in, Sarı-Lacivertli kulübe gelmek için Arsenal'de kazandığı ücrete göre çok ciddi bir indirime gittiği belirtildi.


The Sun'da yer alan haberde Arsenal'den ayda 1 milyon Euro'nun üzerinde maaş alan 32 yaşındaki Mesut Özil'in Fenerbahçe'den senelik 3 milyon 600 bin Euro maaş alacağı kaydedildi.

Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için İstanbul'a gelen ve şu an karantinada olan yıldız futbolcunun, pazartesi günü Kayseri maçında tribünde olması bekleniyor.

EROL BULUT: MESUT ÖZİL EN KISA ZAMANDA ARAMIZDA OLACAK
Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Mesut Özil transferine ilişkin, "İngiltere'de antrenman yaptığını biliyoruz. Sadece maç eksiği var, en kısa zamanda kendisini sahalarda aramızda göreceğiz inşallah." dedi.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ