İbrahimovic - Ronaldo kapışmasında olanlar oldu! Uzatma dakikalarında...

Aralarında bir süredir gerginlik bulunan Zlatan İbrahimovic ile Cristiano Ronaldo, Giuseppe Meazza'da oynanan kupa maçıyla karşı karşıya geldi. Milan'ın 1-0 önde götürdüğü karşılaşmanın uzatma dakikalarında yaşananlar maça damga vurdu.

Bilindiği gibi Zlatan Ibrahimovic, Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi için 'Serie A'ya yeni bir macera için gidiyorum' demesini ağır sözlerle eleştirmişti.

Kendine has üslubuyla konuşan Zlatan, ''Real Madrid'den Juventus'a gitmek meydan okuma mı oluyor? Serie A'yı 7 kez üst üste kazanan bir takıma transfer oldu. Meydan okuma istiyorsa, Serie B'ye düştüğünde Juventus'a transfer olup onları tekrar zirveye taşıması gerekirdi. Bu saçmalık.'' demişti.

"İtalya'da gerçek Ronaldo'yu bulabilecek misin?" sorusuna yanıt veren Ibrahimovic, "Hiç sanmıyorum. Gerçek Ronaldo Brezilyalı, Cristiano doğal bir yetenek değil, çok çalışmanın meyvesidir" şeklinde konuştu.

İkili arasındaki gerilim seremonide de net bir şekilde görüldü. Zlatan Ibrahimovic ile Cristiano Ronaldo birbirlerinin yüzüne dahi bakmadan santraya doğru ilerledi.

Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu'nun da forma giydiği maçta çok konuşulan pozisyon 90+1'de yaşandı.

DİĞER GALERİLER