Galatasaray'ın yıldızı Falcao'dan UEFA'ya flaş açıklamalar!

Galatasaray'ın yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı ve büyük sükse yarattığı transferi Radamel Falcao, UEFA'ya önemli açıklamalarda bulundu. "Buraya gelmek benim için cazip bir meydan okumaydı. Bence burada birçok kaliteli oyuncu var ve burada iyi bir sezon geçireceğime inanıyorum.." ifadelerini kullanan taraftardan övgü dolu sözlerle bahsetti. İşte Kolombiyalı golcünün açıklamalarından satır başları...

Radamel Falcao: Bence iyi bir oyuncunun golcü olabilmesi için belli bazı yeteneklere doğuştan sahip olması ama daha sonra bunların üzerinde çalışması lazım.

Yıllar geçtikçe belli bir birikim oluşturur ve golcülük sanatında daha iyi olursunuz. Kesin olan bir şey var, çalışkan olmak ve çabalamak hayati önemdedir.

Tecrübe kazandıkça her şeyin enerji ve istek olmadığını anlıyorsunuz. Bir şekilde, bir pozisyonu öngörmeyi ve bunun için sabretmeyi öğreniyorsunuz.

O doğru anı beklemek ve nereye hücum edeceğini bilmek önemli. Zamanla belli hamlelerin nasl gelişeceğini kendiliğinden biliyorsunuz.

Bence ben bu yetenekle doğdum ve yıllar geçtikçe üzerinde çalışarak geliştirdim. Uzmanlık alanım haline geldi. Ama diğer her şey de böyle.

DİĞER GALERİLER