Galatasaray'a golcü müjdesi!

Transfer döneminde uzun süre bir forvet arayışında olmasına rağmen umduğu transferi yapamayan Galatasaray, TPFD'nin TFF'ye yaptığı "ek transfer dönemi" başvurusu ile yeniden umutlandı.

Galatasaray'a golcü müjdesi!

TPFD yönetimi pek çok ülkede uygulanan "transfer dönemi bitse bile kulübü tarafından serbest bırakılmış oyunculara sözleşme imzalama izni veren" özel madde için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurdu...

Galatasaray'a golcü müjdesi!

İSTİSNA SAĞLANACAK
TPFD Başkanı Hakan Ünsal tarafından TFF'ye konuyla ilgili bir dilekçe gönderilirken dilekçede "FIFA'nın 218 numaralı genelgesine istinaden 'transfer tescil sezonuna istisnai' düzenlemeler yapılabileceği kanaatindeyiz.

Galatasaray'a golcü müjdesi!

Ayrıca geride bıraktığımız tescil dönemine ilişkin olarak TFF'nin idari tasarrufu ile lisans çıkarılamadığı için futbol oynama hakkı elde edemeyen futbolculara transfer tescil hakkının mümkün olacağını düşünüyoruz" ifadelerine yer verildi.

Galatasaray'a golcü müjdesi!

Şimdi gözler TFF'ye çevrilirken Galatasaray başta birçok kulübün yakından takip ettiği konuyla ilgili verilecek karar merakla bekleniyor.

Galatasaray'a golcü müjdesi!

EKİM VE MART AYI İÇİN
Profesyonel Futbolcular Derneği, Ekim ve Mart aylarında birer haftalık ek transfer dönemi konulması için TFF'ye resmi başvuru yaptı. FIFA'nın 218 nolu genelgesi inisiyatifi federasyonlara bırakırken şimdi gözler Başkan Yıldırım Demirören ve yönetiminde...

DİĞER GALERİLER