Bugünkü
Takvim

Galatasaray ve Fenerbahçe transferde yine karşı karşıya! Gizli savaşı böyle duyurdular

Bir yandan koronavirüs nedeniyle verilen arada ekonomik çıkmazlara formül üretmeye çalışan Fenerbahçe ile Galatasaray diğer bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor. Süper Lig ezeli rakipleri transferde yine karşı karşıya geldi. Adres bu kez Yunanistan. İşte o isim ve yaşananlar...

Corona virüsü (koronavirüs) salgını nedeniyle Süper Lig'e verilen arada Fenerbahçe ve Galatasaray, hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

Her iki takımda da, hem tatilin sona ermesinin ardından ligde oynanacak maçlar hesap edilirken, hem de gelecek sezonun hazırlıkları tamamlanmaya çalışılıyor.

GALATASARAY'DA YAŞLILAR YOLCU

Sarı kırmızılılar, transferde önceliğini takımı gençleştirmeye verecek. Özellikle 30 yaş üstü isimlerle yola devam edilmeyeceği biliniyor.

FENERBAHÇE'NİN ÖNCELİĞİ YENİ HOCA

Sarı lacivertliler, son olarak Ersun Yanal ile çalışıyordu. Yanal'ın ayrılığının ardından yeni hoca arayışlarına başlayan Kanarya, kısa süre içerisinde anlaşmaya vardığı ismi açıklamanın planlarını yapıyor.

SÜRPRİZ REKABET YUNANİSTAN'DA

Fotomaç'ın haberine göre; yaşanan bu gelişmeler bir kenara her iki kulüp de mali olarak keseye uyacak isimlerle yoğun temas halinde.

DİĞER GALERİLER