Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim Beşiktaşlı yıldızı gözüne kestirdi

Başakşehir'in ardından zirve takibini sürdüren Galatasaray'da, sezon sonu transfer hareketı için düğmeye şimdiden basıldı. Teknik heyetin raporu doğrultusunda çalışmaya başlayan Galatasaray yeni yabancı kuralına uygun bir transfer politikası izleyecek. Öte yandan teknik direktör Fatih Terim, Beşiktaşlı yıldızı çoktan gözüne kestirdi bile.

Lider Medipol Başakşehir'in 8 puan gerisinde şampiyonluk iddiasını sürdüren Galatasaray, diğer yanda gelecek sezonun kadrosunu oluşturmak için çalışmalarına başladı.

Sarı-kırmızılılarda hedef, her sene olduğu gibi mutlak şampiyonluk! Bu doğrultuda çalışmalar yapılmış ve Galatasaray deyimi yerindeyse gücüne güç katmıştı...

Devre arası transfer dönemini hareketli geçiren Cimbom, kadrosunu Marcao, Emre Taşdemir, Semih Kaya (kiralık), Mbaye Diagne, Kostas Mitroglou ve Christian Luyindama hamleleri ile güçlendirmişti.

Ara transferde kadrosuna tam 6 takviye yapan Galatasaray, Garry Rodrigues, Ozan Kabak, Tarık Çamdal ve Serdar Aziz ile yollarını ayırmış, Eren Derdiyok ise teknik direktör Fatih Terim'in kararıyla kadro dışı bırakılmıştı.

Gelecek sezon uygulanması beklenen 6+2+2 yabancı kuralının ardından yerli transferine ağırlık vermesi beklenen sarı-kırmızılılarda scout ekibinin gurbetçi futbolcuları izlemeye başladığı iddia edildi.

DİĞER GALERİLER