Fenerbahçe'de sıcak saatler! Emre Belözoğlu yeni hocayla görüştü

Fenerbahçe'de bir numaralı gündem maddesi teknik direktör krizi. Koronavirüs nedeniyle lige verilen arada çalışmalarını bu yönde yoğunlaştıran Fenerbahçe'de cephesinde son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Fenerbahçe'de sportif direktörlük görevine başlamak için günleri sayan Emre Belözoğlu, yeni teknik direktör konusunda önemli bir görüşme yaptı. 39 yaşındaki Emre Belözoğlu'nun Erol Bulut ile yaptığı görüşmesinin ayrıntıları ortaya çıktı.

Ersun Yanal'ın istifasının ardından Fenerbahçe'de başlayan teknik direktör arayışları adeta arapsaçına dönüşmüş durumda.

Ortaya onlarca isim atılırken, geçtiğimiz günlerde Başkan Ali Koç, görüştükleri 3-4 isim olduğunu ve teknik adamda aradıkları kriterleri açıkladı.

Türkiye'yi iyi tanıyan, 40-50 yaşlarında, kulübün ekonomik imkanlarına uyum sağlayabilecek, takım içi rekabeti sağlayabilecek ve cesur bir hoca aradıklarını söyleyen Koç'un işaret ettiği isim şüphesiz Erol Bulut'tu.

Alanyaspor ile ekstra sezona hazırlanan Erol Bulut da yaptığı açıklamada, "Herkesin aklına ben geldim" demişti.

''HAZIRLIKLARA BAŞLAYALIM HOCAM''
Fotomaç'ın haberine göre; sportif direktörlüğe hazırlanan Emre Belözoğlu'nun, Medipol Başakşehir'de birlikte çalıştığı Erol Bulut ile dün bir telefon görüşmesi yaptığı ve "Hocam hazırlıklara başlayalım" dediği öğrenildi.

DİĞER GALERİLER