Fenerbahçe idmanında dikkat çeken Ozan Tufan detayı! Şaşırttı

Süper Lig'e verilen koronavirüs arasının, Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamayla 12 Haziran son bulacağı duyurulması sonrası takımlar çalışmalarını hızlandırdı. 4 Mayıs'ta çalışmalarına başlayan Fenerbahçe'de, geride bıraktığımız hafta yapılan testlerin pozitif çıkması üzerine çalışmalara ara verilmişti. Tekrar yapılan testlerin negatif çıkması sonrasında ise Fenerbahçe, koronavirüs testlerinin negatif çıkmasının ardından çalışmalarına yaptığı antrenmanla yeniden başladı. Antrenmanlarda en çok dikkat çeken isim ise Ozan Tufan oldu.

Çalışmalarına 4 Mayıs tarihinde başlayan Fenerbahçe'de geçtiğimiz hafta pozitif çıkan testlerin ardından idmanlara ara verildiği duyurulmuştu.

Sarı lacivertliler, 1 hafta sonrasında tesis çalışanlarından birinin testinin pozitif çıktığını duyurarak, "Futbol takımımız ve teknik ekibimizin tamamı Pazartesi günü bir kez daha Covid-19 PCR testine tabi tutulacaklardır." açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe, son test sonuçlarının negatif çıkmasıyla birlikte çalışmalarını hızlandırdı.

Ligin yeniden başlama tarihi olan 12 Haziran'a 1 aydan kısa bir süre kaldı. Sarı-Lacivertliler bu nedenle bir an önce takım çalışmalarına başlamak istiyor.

Antrenörler Zeki Göle ve Volkan Demirel ile kaptan Emre Belözoğlu, bunun için detaylı bir antrenman programı hazırladı.

DİĞER GALERİLER