Eski dost Comolli'den Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a şok sözler

Fenerbahçe'de iki sezondur süren kötü gidişin mimarlarından biri olarak görülen ve geçtiğimiz günlerde görevinden ayrılan Damien Comolli, sarı-lacivertli camiada geçirdiği günlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Comolli Ali Koç'un kendisinden ve Ersun Yanal'dan habersiz şekilde transfer yaptığını söyledi.

İngiltere'de bir podcast yayınına katılan Fransız futbol adamı Damien Comolli, sarı-lacivertli takımda geçirdiği günlerle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. İşte Comolli'nin gündeme bomba gibi düşen o sözleri:

"BAŞKAN BENDEN HABERSİZ TRANSFER YAPTI"
Başkan, benim ve teknik direktörün haberi olmadan transfer yaptı. Kulübe ayırdığı zaman ve finansal desteğinden dolayı kararlarına saygı duydum çünkü kendisi kulüp başkanı ve istediğini yapabilir.

"DAHA ÖNCE DE İSTİFA ETMİŞTİM ANCAK..."
Fakat bu durum beni biraz rahatsız etti. İki seçeneğim vardı; ya kalıp neler olacağını izleyecektim ya da gidecektim. Zaten daha önce de istifa kararı almıştım ancak bunu kabul etmediler.

"TWEET ATINCA GİTMEME İZİN VERDİLER"
Artık dayanamıyordum ve daha önce hiç yapmadığım bir şeyi yapıp tweet attım. Bu hareketimin ardından gitmeme müsaade ettiler. Bence, ekonomik zorluklara rağmen iyi bir transfer dönemi geçirdik. Kulübün üzerinde negatif bir hava vardı. Hayal kırıklığına uğradım.

"MURİÇ PREMIER LİG'E UYGUN BİR OYUNCU"
Vedat Muriç, Premier Lig'e uygun bir oyuncu. Gelişimi dikkat çekiyor. Ben onu sürekli Giroud ile mukayese ediyorum. Belki, City ya da Liverpool için hazır değil ancak diğer Premier Lig ekiplerinde forma giyebilir. Profesyonel ve çok çalışıyor. İngilizcesi de çok iyi.

DİĞER GALERİLER