Başakşehirli Arda Turan ve Emre Belözoğlu'dan şok Galatasaray sözleri!

Spor camiasının son günlerde en çok konuştuğu olaylardan biri Medipol Başakşehir ve Galatasaray arasındaki anlaşmazlık. Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Spor Toto Süper Lig'in 23.haftasında oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisi sonrası 'Kimi şampiyon yapmak istiyorlarsa açık açık söylesinler'' sözleri iki kulüp arasında krize neden olmuştu. Olay hukuki sürece taşındı. İster istemez gözler daha önce Galatasaray forması terleten Arda Turan ve Emre Belözoğlu'na çevirildi. Arda Turan ve Emre Belözoğlu'nun Galatasaray sözleri çok konuşulacak cinsten.

Son günlerde Galatasaray ile Medipol Başakşehir arasında bir kriz yaşanıyor. Abdürrahim Albayrak'ın Fenerbahçe derbisi sonrası sarf ettiği sözler sonrası Başakşehir suç duyursunda bulunmuştu. Hal böyle olunca gözler ister istemez her ikisi de Galatasaray'ın eski oyuncuları olan Arda Turan ve Emre Belözoğlu'na çevirildi. Emre Belözoğlu ve Arda Turan'ın Galatasaray hakkındaki açıklamaları ise çok çarpıcı.

Burak Yılmaz

Bordo-Mavili formayı giyerken "Ben çocukluktan Beşiktaş taraftarıydım. Tuttuğum takım Beşiktaş'dır ama Trabzonspor için ölürüm" diyen Burak Yılmaz daha sonra Galatasaray'a transfer oldu. Burak, Trabzonspor'dan önce de Fenerbahçe forması giymişti.

Elvir Baliç

Çok büyük bir söz söylerek 'Kefen giyerim Galatasaray formasını giymem' demişti. Fenerbahçe'den ayrıldıktan 2 sene sonra Galatasaray'a transferi gerçekleşti.

DİĞER GALERİLER