Barcelonalı Arturo Vidal Beşiktaş'a!

Yeni sezonun kadrosunu kurmak için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta gündeme sürpriz bir isim geldi. Medel'in menajeri Siyah Beyazlı yöneticilere Arturo Vidal'i getirebileceğini açıkladı.

Beşiktaş'ta yeni sezon transfer çalışmaları tüm hızıyla sürerken, menajerlerin önerdiği isimler arasına Barcelona'nın önemli oyuncularından biri olan Arturo Vidal de eklendi.

İspanyol basınında yer alan iddiaya göre Barcelona'da aradığını bulamayan Arturo Vidal'ın, menajeri tarafından Beşiktaş'a da önerildiği belirtildi.

Kısa bir süre önce Gary Medel ve Enzo Roco için İstanbul'da bulunan menajer Fernando Felicevich'in, siyah-beyazlıların istemesi durumunda bir görüşme olabileceğini söylediği ifade edildi.

BOCA VE WOLVES DE TALİP
Beşiktaşlı yöneticilerin, "Transfer bütçemizi düşük tutacağız, bu nedenle yüksek maliyetli oyuncuları düşünmüyoruz" yanıtına rağmen; menajer Felicevich'in, "Boca Juniors ve Wolves'un talip olduğu Vidal, Barcelona'da beklediği çıkışı yapamadı.

Katalan ekibiyle 2021'e kadar sözleşmesi var. Fakat kulübünün de onay vermesi durumunda kiralık olarak size getirebilirim" dediği öğrenildi.

DİĞER GALERİLER